- Komerční sdělení -peníze

3D vánoční stromky k nerozeznání od těch živých

Umělé 3D vánoční stromky představují to nejkvalitnější, co se dnes dá pořídit. Nejenže jsou velmi trvanlivé a kvalitní, ale navíc je nerozeznáte od těch živých. Ozdobený vánoční stromek byl vždycky neodmyslitelným symbolem Vánoc. Každý rok se však z tohoto důvodu pokácí až neuvěřitelné množství stromů. Pravdou je, že málokdy jde o stromky z lesa. Stromečky, které budou sloužit jako vánoční stromky se totiž pěstují na polích. Po několika letech, když dosáhnou správné velikosti, ocitnou se v našich obývácích. Přesto je však pro přírodu mnohem ekologičtější, pořídit si stromek umělý. Ne však jakýkoli. Ekologický je jen nákup takového, který vydrží spoustu let. Kategorie 3D vánočních stromků je rumunsky řekne brad artificial 3d, maďarsky műfenyő 3d a slovinsky třeba umetno božično drevo 3d.

Umělé 3D vánoční stromky a FULL 3D vánoční stromky jsou cenově sice nákladnějším řešením, ale jejich dokonalý vzhled vás velmi rychle přesvědčí o tom, že se vyplatí. Čím se odlišují od jiných umělých stromků? O těch možná řeknete, že jsou „jak“ živé. O těch 3D nikdo nezapochybuje. Ani živý stromek vám nenabídne takovou tvarovou a barevnou dokonalost, jako FULL 3D a 3D umělý vánoční stromeček. Zelenkavé jehličí je k nerozeznání od pravého nejen svým vzhledem, ale i při doteku. Jedná se o skutečně dokonalou a stoprocentní kopii toho živého. Ovšem ne toho, který musíte otočit tou řidší a křivší stranou ke zdi. Tento nabízí totiž dokonalý tvar.

3D jehličí nerozeznáte od toho pravého

Vánoční 3D stromky mají měkké jehličí vyráběné z mimořádně kvalitních PE materiálů. Celé konce větviček se odlévají do speciálních forem. Teprve ve středové části se nachází jehličí z klasického PVC. To zase dává stromku potřebný objem. Právě kombinace různých materiálů poskytuje vánočním stromkům realistický vzhled i pokud jde o tvar jehličí i co se týče celkového tvaru a objemu.

Jestli stále váháte, zda koupit nový umělý vánoční stromek, určitě si vyberte z kategorie 3D nebo FULL 3D a investice se vám vrátí už za pár let.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat