- Komerční sdělení -peníze

Autorizovaný vs. neautorizovaný servis

Hlavním rozdílem mezi autorizovaným a neautorizovaným servisem telefonu je v tom, kdo servis provádí. Autorizovaný servis je prováděn oficiálním servisním partnerem výrobce telefonu, zatímco neautorizovaný servis může být prováděn jakýmkoliv jiným servisem či opravářem, který není oficiálním servisním partnerem.

Zde jsou některé hlavní rozdíly mezi autorizovaným a neautorizovaným servisem telefonu:

  1. Kvalita opravy: V autorizovaném servisu jsou zaměstnáni kvalifikovaní technici, kteří mají zkušenosti s konkrétním modelem telefonu a jsou schopni provést opravu kvalitně. V neautorizovaném servisu se však mohou objevit technici s různou úrovní zkušeností a odbornosti. Což ovšem není pravdou pro naše techniky v iLoveServis. Naši technici jsou odborně proškoleni a používají nejmodernější nástroje a přístroje k opravám Vašich zařízení.
  1. Originální náhradní díly: V autorizovaném servisu se používají originální náhradní díly, které jsou certifikované výrobcem telefonu. To může zajistit, že oprava bude úplná a kompatibilní s dalšími součástmi telefonu. V neautorizovaném servisním místě se může stát, že servis nemá plný přístup k originálním náhradním dílům. V tomto případě, stejně jako u nás iLoveServis, přistupujeme užití co nejkvalitnějších náhradních komponentů, které splňují nejpřísnější parametry na funkčnost, kvalitu a provedení náhradního dílu.
  1. Záruka: Pokud se rozhodnete pro opravu telefonu v autorizovaném servisu, obvykle získáte omezenou záruku na provedenou opravu a použité náhradní díly. Po neautorizovaném zásahu se ale záruka na úkony obvykle nevztahuje nebo pouze krátkodobě. iLoveServis poskytuje bezkonkurenční záruku 2 roky na náhradní díl a doživotní na práci našich techniků.

  2. Cena: Autorizovaný servis může být dražší než neautorizovaný servis, protože používají originální náhradní díly a mají certifikované techniky. Z důvodu časové náročnosti u autorizovaných míst je proto správná volba využít jednu z našich expresních poboček iLoveServis po celé ČR.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat