- Komerční sdělení -peníze

Být v pohodě, jen tak relaxovat? Pro tato znamení nemožné

Vyložit si nohy na stůl, na nic nemyslet, nic neplánovat, relaxovat… Jen to ne! Takovou pohodičku si některá znamení neumí ani představit, být v klidu není nic, po čem by toužili.

Panna

Panny jsou perfekcionisté, ať se děje cokoli. To platí pro všechny oblasti života – byt musí být dokonale uklizený, práce stoprocentně dokončena, dárek pro kamaráda na jedničku… Každý, kdo na sebe klade tolik očekávání, se dostává často pod velký tlak. Není se tedy čemu divit, že panny se dokážou svalit na pohovku a jen tak sedět opravdu málokdy.

Ryby

Ryby sní. Jsou neustále ztraceny v myšlenkách a přemýšlejí nad věcmi, které s nimi ve skutečnosti nemají vůbec nic společného. Co je na zasněných rybách pro mnohé asi překvapující je fakt, že právě neustálé snění a duševní nepřítomnost rybám brání v tom, aby byly v klidu a relaxovaly. Jednoduše, neumí vypnout mozek a a na nic nemyslet. To může být dost vyčerpávající a člověka to stojí spoustu energie. Ryby by měly aktivně pracovat s relaxačními technikami, které jim umožní „vypnout“ mozek.

Střelec


Střelci mají v sobě nahromaděnou energii, mají neomezenou sílu a velkou výdrž. Chtějí žít život naplno a vytěžit z každého dne maximum. Zapomínají však na jednu podstatnou věc – každý má svůj energetický limit. A přestože se to nezdá, i střelci potřebují čas na odpočinek, což si ale nedokážou připustit. Proto je důležité, aby toto znamení zvěrokruhu mělo u sebe člověka, který se vědomě zajímá o psychickou pohodu střelce a dohlíží na to, aby si našel čas k odpočinku.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat