- Komerční sdělení -peníze

Čištění interiéru vozidla: Dopřejte svému auto profesionální hloubkové čištění

Detailing interiéru nabízí skvělý způsob, jak interiéru vozidla opět navrátit skvělý vzhled. Auto pak bude vypadat jako nové. Navíc díky aplikací nanoimpregnace se i budoucí údržba stane jednodušší. Žádný nepořádek už tak nebude mít šanci.

více v článku...

Čištění interiéru vozidla Praha

Pro čištění interiéru vozidla Praha nabízí skvělé možnosti. V RenoveCars najdete profesionály, kteří se vyznají ve svém oboru. Firma nabízí detailní čištění celého interiéru včetně zavazadlového prostoru, tepování koberců a látkových sedadel, parní čištění průduchů ventilace a dalších těžko přístupných prostor. Dále pak oboustranně čištění všech skel a samozřejmě také aplikaci nanoimpregnace na kůži, vinyl a látku. Získáte tak kompletní služby pro perfektně čistý interiér.

Čištění interiéru vozidla

Detailní hloubkové čištění interiéru vozidla je prováděno ručně i strojově. Vždy přitom s maximální citlivostí ke všem materiálům v interiéru. Jakmile jsou jednotlivé části interiéru vyčištěny, následuje aplikace nanoimpregnace. Ty se postarají o dlouhodobou životnost interiéru, zvýší jeho odolnost proti znečištění, otěru i různým chemickým látkám. Materiál si přitom zachování původní vlastnosti, využívány jsou pouze špičkové nanoimpregnace CQuartz.

Renovace

Kromě samotného čištění nabízí firma také renovace dekorů a kůže. Renovace originálních lakovaných dekorů v interiéru je prováděna strojní korekcí s velkým důrazem na detail. Výsledkem je tak opticky čistý dekor. Renovace kůže pak umožňuje opravu poškozených částí – odřeniny, trhliny, praskliny či propáleniny. Není nutné kůži ihned měnit, namísto toho využijte profesionální renovace. Ta vrátí dílu původní tvar i barvu.

Profesionální služby detailingu interiéru vozidla nabízí to nejlepší. Vaše vozidlo bude opět perfektně čisté.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat