- Komerční sdělení -peníze

Elektronická docházka, automatická fakturace či placení QR kódem jsou součástí školky v mobilu

Existují nástroje, s jejichž pomocí lze zjednodušit každodenní pracovní úkony a zajistit tak jejich větší efektivitu. Přestože v některých odvětvích je elektronická docházka, automatické vystavování faktur či placení QR kódem zcela běžné, mateřským školám ujel vlak. Tedy až doposud. Na trhu totiž již existuje aplikace pro mateřské školy, která zcela změní způsob fungování mateřinek, jeslí i dětských skupin.

více v článku...

Elektronická docházka i automatická fakturace na jednom místě

Spoustu věcí lze dělat složitě, ale proč je raději nedělat jednoduše? Elektronická docházka a automatická fakturace jsou přeci mnohem snazší než neustálé vypisování a následná kontrola každého řádku. O placení QR kódem ani nemluvě.

Správa mateřské školy za polovinu času a jednoduše

Obecně řečeno, správa mateřské školy může být časově náročnou a složitou operací, skládá se totiž z mnoha jednotlivých úkonů. Přičemž většina z nich zahrnuje papírování, které je následováno dalším papírováním. Místo toho, aby ředitelé mateřinek trávili celé dny schovaní pod hromadou papírů, je možné vyměnit nudné papírování za přechod na zcela funkční aplikaci určenou speciálně pro školky.

Spolupráce s učiteli, vychovateli a řediteli přinesla promyšlený informační systém

Aplikace pro školky se snadno ovládá a obsahuje vše, co je k správě školky potřeba. Informační systém pro mateřské školy je totiž promyšlený program, jenž vznikal ve spolupráci s těmi nejpovolanějšími – řediteli mateřinek, učiteli a vychovateli v institucích předškolního vzdělávání.

Díky jedné aplikace může být docházkový systém pro školky praktičtější i přehlednější, to stejné platí o fakturování a dalších nezbytných úkonech, kterým se žádná mateřská škola, jesle, ani dětská skupina nevyhnou.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat