- Komerční sdělení -peníze

Je to absolutní módní hit! Gigi, Katie i Sienna, slavné ženy nosí tento kabát…

Obvykle je oblékají slavné módní domy a jeden by si myslel, že v jejich šatníku se nacházejí jen superluxusní kousky. Inu, hned několik ikon módy přesvědčuje, že nemají problém obléct si i oděvy z masového prodeje.

Důkazem je nejnovější i model dámského vlněného kabátu s dvouřadým zapínáním, ve kterém se během několika dní objevilo na veřejnosti několik známých tváří. Model v odstínu světlé béžové zaujal například topmodelku Gigi Hadidovou, kterou v něm zvěčnily objektivy na ulici v New Yorku po jedné z přehlídek, které se zúčastnila.

Herečka Katie Holmes v ulicích New Yorku v…
I herečka Sienna Miller je fanynkou nového…
+2Moderátorka Alexa Chung v kabátu Mango, který…
Ve Velkém jablku se ve vlastním modelu stejného kabátu objevila také herečka Katie Holmes (kterou bez okolků lze nazvat kabátovým guru) a její kolegyně Sienna Miller. Známé herečky spojují tento svrchní oděv s ležérním stylingem pro pohyb v newyorských ulicích. Džíny, volné bavlněné kalhoty, tenisky, šněrovací baganče, kozačky či oblíbené kožešinové holínky „uggs“. Takto všelijak se dal vychycený model vidět na známých dámách dosud.

A abychom netvrdili, že úspěch má jen v newyorských ulicích. Stejný kousek byl zjevným lákadlem i pro britskou moderátorku Alexu Chungovou, která se zase v kousku objevila na nedávné soukromé recepci v Londýně pod záštitou značky Fendi.


Pokud byste si ovšem mysleli, že jde o kabátový model právě od luxusní italské značky, budete se mýlit. Kabát, o kterém je řeč, je totiž produktem španělské značky Mango, snadno dostupné i mezi českými zákaznicemi. Vlněný tříčtvrteční model v oversized střihu je dostupný online a pravděpodobně i ve vybraných prodejnách, přičemž se prodává za 199,99 eura.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat