- Komerční sdělení -peníze

Napěnit, masírovat, opláchnout! Jaké jsou hlavní benefity čištění pokožky pěnou?

Opět jsme při starém známém odličování. Nepodceňujte ho a zpříjemněte si jej. Jak? Například jemnou pěnou.

Pravda 17.02.2022 13:00 čištění, odličování, pleť, pěnaFoto:
Čištění pleti s pomocí pěny je šetrnější.
Kosmetický trh nabízí řadu produktů na čištění pleti – mají různé textury, způsob aplikace, čas působení. S rostoucím množstvím žen a mužů, které trápí citlivá pleť, je však na ustupu volba vysušujících gelových mycích přípravků či agresivněji působících odličovacích vod.

Mýdlo, které nepění, ale jinak dělá zázraky! Ve vaší kuchyni by nemělo chybět
Jednou z možností pro šetrné ošetření pokožky po celém dni, kdy je nutné pleť důkladně umýt, zbavit make-upu či nečistot, jsou pěnivé přípravky. Čistící pěny poskytují pokožce jemnější způsob zbavování se nečistot či mazu. Benefitem přípravků na pěnivé bázi je vedle na dotek jemné a příjemné textuře jejich složení – do pěnových přípravků vkládají výrobci několik účinných ošetřujících a hydratačních složek.

Vzdušná a krémová čistící pěna Mousse de…
Rozjasňující odličovací pěna Lancôme Mousse…
+8Hydratační čistící pěna Micro Foam od Dr.Jart+…
Pěny se však používají také při čištění pokožky se sklonem k mastnění či vzniku akné. Díky obsahu ošetřujících ingrediencí na jedné straně čistí kůži šetrněji a nepodporují tvorbu mazu, na druhé straně je velkým benefitem, že pěnivé složení pronikne hlouběji do pokožky a odstraní i hlouběji usazené nečistoty a zanesené póry.

Na trhu najdete přípravky s více specializovanými možnostmi – ať už je řeč o pokožce stárnoucí, mastné, normální nebo kůži se sklonem k dehydrataci a podráždění.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat