- Komerční sdělení -peníze

Několik důvodů, proč je pizza nejlepší jídlo na světě!

Řada lidí si myslí, že pizza je nezdravým jídlem. Jsme tu, abychom vám řekli, že to prostě není pravda! Pokračujte ve čtení dnešního příspěvku a zjistěte sedm důvodů, proč je pro vás pizza vlastně dobrá!

více v článku...

12 gramů proteinu!

Protein je to, co vám pomáhá nabírat svaly a vytvářet vlasy, krev, pojivovou tkáň, protilátky, enzymy a další. Bez dostatečného množství bílkovin ve stravě byste začali být často nemocní. I když se denní potřeba bílkovin u každého člověka liší podle jeho tělesného typu a úrovně aktivity, je důležité se ujistit, že ho přijímáte dostatek. Jeden lahodný způsob, jak to udělat, je přes pizzu! Průměrný plátek obsahuje 12 gramů, což je skvělý způsob, jak získat potřebné bílkoviny a zároveň si vychutnat lahodné jídlo.

Tip: Pokud jste po přečtení těchto článků dostali chuť na pravou italskou pizzu, není nic jednoduššího, než si ji dát v italské restauraci Brno Caruso, případně si je můžete objednat rozvozem domů, prostřednictvím rozvozu pizzy Brno. Vše připravované z čerstvých a kvalitních surovin rozenými Italy.

Antioxidanty

Lykopen se nachází v rajčatech, která se používají k výrobě základní omáčky na pizzu. Lykopen pomáhá snižovat krevní tlak a vysoký cholesterol. Je také snadněji absorbován z vařených rajčat na rozdíl od čerstvých rajčat. Až se příště budete snažit vymyslet zdravé jídlo k večeři, vzpomeňte si na pizzu!

Čerstvá zelenina

Pravděpodobně jste slyšeli, jak vám rodiče mnohokrát říkali, abyste jedli zeleninu. Zelenina je stále velkou součástí zdravé stravy, a je to právě pizza, na které zeleninu najdete!

Vyvážené jídlo

Zkuste si objednat pizzu s tenkou kůrkou. Nejen, že obsahuje méně kalorií než tlustší pizza, ale budete mít mnohem lepší rovnováhu sacharidů, bílkovin a tuků. Už jste viděli řadu důvodů, které ukazují, proč je pro vás pizza dobrá, tak proč ji neudělat ještě lepší s tenkou kůrkou?

Pizza na snídani?

Ať už je pizza horká z trouby nebo čerstvá z lednice, je to skvělé jídlo, které si ráno dát jako první. Ve skutečnosti, až se vás příště někdo pokusí vyvolat pocit viny za výběr snídaně, připomeňte mu, že vaše pizza je zdravější než řada snídaňových cereálií!

Vláknina

Pokud zvažujete, že si objednáte další pizzu v celozrnné krustě, ale ještě jste to nezkusili, pak nám dovolte, abychom vás přesvědčili o tom, že to stojí za to. Celozrnné těsto obsahuje méně sacharidů než bílé těsto a má také vyšší obsah vlákniny. Ten znamená, že se budete rychleji cítit sytí, což znamená, že budete jíst méně.

Jídelníček

Tento poslední důvod může znít trochu rozporuplně, ale plánujeme vám ukázat, jak to ve skutečnosti funguje. Ať už držíte krátkodobou dietu nebo dlouhodobou životní změnu s jídlem, chcete se ujistit, že si naplánujete cheat days..

Nikdo není dokonalý, a pokud se budete každý den snažit jíst ty správné věci, přijde okamžik, kdy budete chtít jíst to, co byste neměli.

Udělejte si plán, jak si každou chvíli vychutnat svou oblíbenou pizzu, abyste po zbytek času mohli zůstat v souladu s výběrem jídel. Pizza je pro vás vlastně dobrá, nebudete se muset potýkat s pocity viny!

Předchozí článekFantasy šperky
Další článekJak chovat plazy

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat