- Komerční sdělení -peníze

Revize elektroinstalace aneb u koho je nutné jejich provedení?

Sami tomu asi nebudete věřit, ale s elektroinstalací se setkáváte v běžném životě prakticky na každém kroku. Není se čemu divit, protože život bez elektřiny už si nikdo z vás nechce a ani neumí představit. O této vymoženosti se ovšem často říká, že je velmi dobrým sluhou, ale zlým pánem. Jakmile totiž podceníte pravidelné revize elektroinstalace, můžete očekávat potenciální závadu a s ní spojenou nemalou škodu. Proto se vyplatí poptávat specialisty na provádění revizí.

více v článku...

Nutnost revize podle počtu osob

Asi si budete říkat, že revize elektroinstalace mají povinnost provádět pouze velké společností sídlící v rozsáhlých průmyslových areálech. Opak je ovšem pravdou, protože pravidelné kontroly musí provádět prakticky každá podnikatelská osoba. Například pokud se do vaší budovy vejde více než 250 osob, pak musíte revize provádět každé 2 roky. U ubytovacích zařízení, školek a jeslí je pak tato lhůta stanovena na 3 roky. V každém případě byste opakující se kontroly neměli podceňovat.

Na koho se obrátit?

Pokud nechcete bezpečnost svých klientů a zaměstnanců ohrozit, pak byste se měli obrátit na specializovanou společnost, která má v segmentu revize elektrospotřebičů a elektrických obvodů nemalé zkušenosti. Renomovaná firma spolupracuje pouze se zkušenými revizními techniky, kteří při práci používají pouze moderní diagnostické a měřící přístroje. Kromě kontrol elektroinstalací se specializovaná firma zaměřuje také na revize elektrozařízení.

Jak revizní techniky kontaktovat?

Chcete-li svěřit provedení revize elektroinstalace opravdovým odborníkům, neváhejte se obrátit na renomovanou společnost. Její kontaktování není nijak složité, neboť stačí zavítat na příslušné webové stránky a vyplnit jednoduchý formulář. Do něj uvedete své jméno včetně emailu a také text nezávazné poptávky. Na odpověď se můžete těšit během několika dní. V případě urgentních dotazů využijte uvedenou telefonní linku.

Provedení revize elektroinstalace svěřte pouze zkušeným revizním technikům ze specializované společnosti. Pouze u ní máte jistotu, že budou během kontroly odhaleny všechny závady.  

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat