- Komerční sdělení -peníze

Tisk Plzeň: Pro drobné tiskoviny i velkoformátové reklamy

Tisk Plzeň nabízí ty nejlepší služby pro všechny – ať už sháníte kvalitní reklamu, či produkty pro svou osobní potřebu. Tisk probíhá již od jednoho kusu, vybírat přitom můžete z mnoha různých možností. Neváhejte využít služeb profesionálů.

více v článku...

Velkoplošný tisk

Velkoplošný tisk je tou pravou volbou pro různé formáty reklamy. Díky tisku na velké formáty nebude Plzeň jediným městem, kde o vás uslyší. Tento tisk lze využít pro tisk billboardů, reprodukcí, bannerů a výstavních panelů. Velmi oblíbený je také tisk na plachtovinu, kterou lze využít jako pohyblivou reklamu na nákladní automobily. Samozřejmostí je vysoká odolnost tisku ve vnějších podmínkách. Tu můžete ještě vylepšit díky nabízené lesklé laminaci či laminaci s použitím UV filtru. Tisk Plzeň nabízí tu nejvyšší kvalitu.

Ofsetový tisk

Jestliže hledáte možnosti spíše pro menší formáty tisku, pak zvolte ofsetový tisk. Ten se hodí pro letáky, vizitky, různé formuláře, obálky, pohlednice a mnoho dalšího. Ofsetový tisk je prováděn na formát papíru B1, a to jednostranně i oboustranně, případně se specifickou úpravou. Tou může být perforace, vazba, laminování, parciální lakování UV lakem a další. Jedná se o skvělou volbu pro reklamu i osobní potřebu.

Digitální tisk

Digitální tisk je často volen pro prospekty a letáky, hodí se však pro všechny druhy tiskovin do formátu 330×480 milimetrů a gramáž 80 až 350 gramů. Krom papíru lze tisknout na fólie, samolepky, přenosové fólie a další materiály. Navíc získáte barevný náhled před samotným tiskem, abyste měli jasnou představu o výsledku. Výhodou je rychlost tisku a jeho nízká cena.

Možnosti tisku jsou rozmanité, jistě tak společně najdete to nejlepší řešení pro své potřeby. Samozřejmostí je špičková kvalita zpracování veškerých tiskovin.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat