- Komerční sdělení -peníze

Finská sauna pro 2 osoby z kvalitního dřeva z kanadského jedlovce 

Finská sauna pro 2 osoby je vyrobena z kvalitního dřeva z kanadského jedlovce. Bezvadně se tedy hodí jak do bytu, tak do rodinného domu. V interiéru dělá ohromnou parádu. S manželem si její vzhled ani vlastnosti nemůžeme vynachválit. Kromě jiného je sauna vybavena kvalitního kamny, které pocházejí od finského výrobce Harvia a mají možnost zapnutí časovače, díky kterému můžete s teplotou v sauně pohybovat tak, jak se vám to aktuálně hodí. Předehřát sauna vám nezabere více jak dvacet minut a výsledný efekt je naprosto dokonalý. Ve finské sauně je možné dosáhnout teploty okolo 90 stupňů Celsia. 

Finská sauna pro 2 osoby je dokonalá pro pohodlné saunování v páru

Finská sauna pro 2 osoby je naprosto dokonalá pro zcela pohodlné saunování pro páry. Během saunování si navíc můžete velmi jednoduše regulovat vlhkost vzduchu, a to velmi jednoduchým a zároveň romantickým způsobem a sice tím, že budete v sauně polévat lávové kameny vodou. Pokud navíc do vody přidáte vaše oblíbené aroma, můžete dát saunování v páru zcela jedinečný rozměr. Aromaterapie je velmi účinnou zbraní v boji se špatnou náladou, přetížením i stresem, který na nás číhá na každém našem kroku. S manželem si saunování bez aromaterapie už snad ani nedokážeme představit. 

Pozitivní vliv saunování na lidský organismus 

Finská sauna pro 2 osoby je skvělou volbou pro každého, jenž miluje saunování a ví, že má tato vášeň velmi pozitivní vliv na celý lidský organismus. Během procesu saunování se z těla odplavují všechny škodlivé a nežádoucí látky, které v těle nemají, co dělat. Saunováním lze rovněž předejít problémům s dýchacími cestami či kožním onemocněním. Saunování tak přináší očistu celému tělu, a kromě toho dodává psychickou rovnováhu. Bez každodenního saunování si naprosto nedovedu představit svůj život. S manželem jsem na saunování v podstatě závislá a finská sauna, která je pro nás oba velkým překvapením v nás tuto vášeň ještě o stupínek povýšila.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat