- Komerční sdělení -peníze

Porovnali jsme SlickVPN a Panda Dome VPN Free: Kterou z nich vybrat?

Jaká VPN má lepší parametry: Slick VPN, nebo raději zvolit Panda Dome Free? Proklepli jsme si obě VPN, přičemž výsledek srovnání je 6/10 vs 6,6/10.

více v článku...

Test rychlosti Slick VPN : Panda Dome Free, která z nich je vyšší?

Hodnota rychlosti stahování a nahrávání dat patří mezi nejdůležitější parametry, platí to i o Slick VPN a Panda Dome VPN Free.

První jmenovaná v našem testu dosáhla rychlosti 27 Mb/s, porovnávaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 53 Mb/s. SlickVPN tak byla o 26 Mb/s pomalejší v porovnání s Panda Dome Free.

O rychlosti nahrávání dat informuje upload, u SlickVPN byl 24 Mb/s. Panda Dome Free dosáhla hodnoty 44 Mb/s, je tedy o 20 Mb/s rychlejší.

Třetí parametr (rychlost odezvy) byl u první testované VPN 220 ms. Druhé Panda Dome VPN Free skript naměřil průměrných 12 ms. Čím je hodnota odezvy nižší, tím lépe, tudíž SlickVPN se projevila o 208 ms horší.

Průběžné skóre recenze SlickVPN – Panda Dome VPN Free činí 3 /10 – 5/10.

Dokáže SlickVPN přehrávat seriály z Netflixu?

Dostatečná rychlost downloadu je důležitá pro bezproblémové odblokování Netflixu, SlickVPN to nezvládne. VPN obvykle stačí zapnout a vybrat zemi, Panda Dome VPN Free zahraniční Netflix odblokovat nemá.

Pokud budete mít VPN, můžete odblokovat videa na YouTube, která jsou v Česku skrytá. Panda Dome VPN Free tuto schopnost nemá. Druhá VPN funkci odblokování YouTube videí nezahrnuje.

Dalšími důležitými funkcemi VPN je multi-hop připojení, ochrana DNS a Tor. Taková SlickVPN nabízí ochranu před DNS únikem a Panda Dome VPN Free např. neposkytuje whitelist.

V části Funkce je tak skóre 5 /10 : 3/10.

Jak si stojí SlickVPN v počtu zemí a serverů?

Málo serverů se může negativně projevit v rychlosti, SlickVPN uvádí 142 serverů, v nabídce Panda Dome Free se uvádí 200 serverů. První z dvojice tak udává o 58 méně .

VPN doporučujeme vybírat také podle počtu zemí, který u Panda Dome Free v době psaní článku byl 1. Druhá VPN má 36, tedy o 35 víc. V tomto srovnání tedy vítězí .

Vždy si zkontrolujte počet současně připojitelných zařízení, kterých SlickVPN zvládá 5. Panda Dome VPN Free povolí připojit současně neomezeně zařízení. Parametry dalších služeb najdete v článku nejlepší VPN.

Které platformy zvládá SlickVPN a které zvládá Panda Dome Free?

Jedním z první parametrů VPN, na které byste měli koukat, jsou podporované platformy, Slick VPN má v nabídce operační systém Android a připojí operační systém iOS. Panda Dome VPN Free systém iPhone iOS pokrývá, Android OS umí bez problémů ochránit.

Provoz VPN se řídí zákony země, kde má společnost sídlo, což platí také o sdílení informací o provozu se státními orgány. SlickVPN je registrována v USA. Provozovatel druhé VPN má kořeny ve Španělsku.

Služba SlickVPN není k mání v českém jazyce, Panda Dome VPN Free česky taky neumí.

Ve známkování podporovaných platforem dosáhla Slick VPN výsledku 9/10 a Panda Dome Free získává známku 9/10.

Srovnání ceny SlickVPN a Panda Dome Free

Panda Dome Free můžete mít zdarma, druhou z VPN můžete pořídit za 99 Kč měsíčně. Výsledné hodnocení za poměr cena/funkce je 3/10 pro první ze srovnávaných služeb a 10 /10 pro tu druhou.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat