- Komerční sdělení -peníze

U společnosti CANMET nakoupíte ty nejlepší technologie na zpracování plechů

Spousta společností u nás i ve světě, které se zabývají strojírenskou výrobou, se den co den zajímá o novinky a možnosti, jak si zefektivnit svou výrobu zaměřenou na výrobky z plechů. Ať už vyrábíte produkty z tenkých či silných plechů, ale také z dalších materiálů, obrovskou nabídku strojů, jež vás překvapí svými funkcemi, nabízí společnost CANMET z Brna. Tato společnost se zaměřuje na laserové řezací stroje i další technologie, má třicetiletou praxi, ví, co společnosti potřebují a očekávají a nabízí jim jen ty nejlepší produkty od spolehlivých a vyhlášených firem.

Nejlepší laserová řezací centra jen pro vás

K nejlepším firmám, které se zaměřují na laserová řezací centra, patří polská společnost Eagle. Nekopíruje technologie jiných firem, přináší novinky, s nimiž se zatím jinde nepotkáte, a protože je tak významná, získala a získává vysoké finanční granty od EU, aby se svými výzkumy a výrobou pokračovala úspěšně dál.

K jejím skvěle hodnoceným produktům patří např. laserový řezací stroj eSmart. Je ekonomickou volbou pro bezproblémové a snadno použitelné lasery. Nabízí vám vynikající výkon a malou zastavěnou plochu. Má přímé lineární pohony pro všechny osy X, Y a Z, max. zrychlení 2 G, kompaktní konstrukci, ekologickou automatickou výměnu stolů bez použití hydrauliky, ochranné sklíčko v řezné hlavě až 355 mm nad řezaným materiálem či komfortní obsluhu a přístup k vykládacímu stolu ze všech stran.

To, co potřebujete na jednom místě

CANMET nabízí také tabulové nůžky, při jejichž stříhání dochází k působení vnějších sil a postupnému oddělování stříhaného výrobku od základního materiálu. Hodí se pro přímé stříhání mnoha materiálů od minimálních tlouštěk po silné plechy.

Poptávat můžete i vysekávací stroje a mnohé jiné. Podívejte se na canmet.eu a vyberte si.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat