- Komerční sdělení -peníze

Chladící kontejner: Pronájem a prodej chladících, mrazících a dalších kontejnerů

Kontejnery najdou široké využití v oblasti přepravy, skladování a mnoha dalších. Specifickou nabídkou jsou chladící a mrazící kontejnery. Podívejte se na širokou nabídku různých kontejnerů, ze které si jistě vyberete to nejlepší pro svoje potřeby.

více v článku...

Chladící kontejner

Chladící kontejner je nabízen k prodeji v mnoha různých variantách. Díky tomu tak nemusíte dělat kompromisy – jednoduše zvolíte ten nejlepší model, který je pro vás vhodný. Kontejnery jsou nabízeny v různých velikostech, snadno je tak přizpůsobíte účelu, pro který budou využívány. Neváhejte se podívat také na další kontejnery v nabídce – klasické lodní kontejnery, či modifikované pro výrobu prodejních stánků, modulových bytů, kanceláří a mnoho dalšího.

Mrazící kontejner

Každý chladící a mrazící kontejner v nabídce je vždy pečlivě odzkoušen a je tak zajištěna jeho stoprocentní funkčnost. Zvolit můžete zcela nový kontejner, který nabízí ty nejlepší vlastnosti. Ovšem skvělou volbou je také použitý kontejner po jedné cestě. Ten si zachovává své funkční vlastnosti a nabízí spolehlivost. Objevit se mohou pouze drobné estetické vady, které však nebrání používání kontejneru.

Chladící kontejner pronájem

Jestliže hledáte chladící kontejner, pronájem pro vás může být také možností. Firma kromě prodejů totiž zajišťuje také pronájem. Ten se hodí pro případy, kdy chcete kontejner využívat pouze po kratší dobu či jednorázově. Všechny chladící a mrazící kontejnery jsou vybaveny kvalitní chladící technikou, a to od firmy DAIKIN, CARRIE či THERMOKING. Můžete se tak spolehnout, že udržují požadovanou stálou teplotu.

Zajištění prodeje a pronájmu kontejnerů je vhodné pro každého – ať už potřebujete jeden kontejner, či máte větší poptávku. Samozřejmostí je také profesionální přeprava vybraných kontejnerů.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat