- Komerční sdělení -peníze

Fantasy šperky

Ve filmech se často objevují šperky, které si pak také můžete koupit. Oblíbené jsou šperky z filmu Hobit. Například Náhrdelník Arwen večernice, Tauriel nebo Galadriel, které jsou stříbrné s lesní tématikou. 

Elfí šperky jsou jemné a mají křehkou stavbu, krásný je diadém Galadriel, který je sestaven ze stříbrných větviček. Elfská brož s listem se hodí na zapínání pláště.

I trpaslíci mají své šperky, například Stříbrný medailon s Arcikamem. Jeden prsten však vévodí celé sérii Pána prstenů, který je popsaný elfským písmem. I ve filmovém seriálu Zaklínač se objevil šperk s vlčí hlavou a medailon s vlaštovkou.

Také v Harrym Potterovi jste mohli spatřit několik šperků, které jsou velmi zajímavé. Jako obraceč času nebo znaky kolejí.

Zajímají Vás také další zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, proč si bobr staví přehrady a jak získává klády ze stromů nebo proč milujeme morčata jako naše mazlíčky či zda se bát či nebát jezevce, což je šelma, která si troufne i na větší zvířata.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat