- Komerční sdělení -peníze

Máte doma introverta? Váš vztah bude vzkvétat

Introvertní povahy nevynikají zrovna velkou společenskou iniciativou. Proto io něco složitější navazují kontakty a vztahy. Pokud vám už introvert říká láska a moje vyvolená, má to několik výhod, které ve vztahu s extrovertem nezažijete.

Hluboký vztah hned od začátku
Chcete-li ve vašem vztahu vsadit na lásku, hloubku, vyhnout se povrchnosti a krátkodobému sexuálnímu dobrodružství, introvert je pro vás ten správný spoluhráč. Vztahový poradce Jordan Gray řadí introverty k prvoligovým hráčům lásky. Pro ně je vztah dvou lidí mnohem důležitější než flirtování, podvádění či povrchní sexuální kontakty. A to každou ženu toužící po vztahu potěší.

Bude více váš
Introvert není člověk, který potřebuje na každý prst deset kamarádů. Právě naopak, dá mnohem častěji přednost rozhovoru s partnerem, než povrchnímu trkotání s kluky za barem. Proto pokud si bude mít vybrat činnost s láskou, vždy zvítězí nad voláním aktivit, které pro něho nepřinášejí nic, kromě stráveného času.

Má schopnost poslouchat
Jordan Gray si v poslední době všímá, že ženy od svých partnerů více než v minulosti očekávají, že je budou poslouchat. Souvisí to s emancipací a větším pracovním vytížením žen. Jsou rády, když je muž prostě někdy jen vyslechne. Aniž by jim radil, vnucoval řešení, chtěl věci řešit. A přesně na to je introvert dokonale stavěný.

Znamení, s charismatem dokonalého milence. Zažijete s nimi nemožné
Má vyšší schopnost sebereflexe
Snaha o hledání dokonalého muže přejde po první lásce každou ženu. Nikdo není dokonalý, ale muž, který si umí přiznat chybu a je schopen sebereflexe, se tomu náramně přibližuje. Introvert je přesně ten typ muže, který to umí. Proto pokud hledáte partnera, který je ochoten diskutovat nejen o vás, ale také o sobě, Jordan Gray si všímá, že právě to je deviza introverta. Díky kterým si umí budovat a udržovat i dlouhodobé vztahy.

Umí si vážit i maličkostí
Introvert je člověk zaměřený na mikrosvět. To znamená, že si všimne i toho, co ostatní přehlédnou. To je ve vztahu velmi příjemné zjištění. Zejména dokáže-li ocenit maličkosti všedních dnů, které děláte pro něj, případně stejně tak pro vztah. Introvert je přesně ten typ muže, který vám poděkuje i za to, že jste se dnes pěkně nalíčili, nebo jste chutně navařili. Nebere věci jako samozřejmost a to vytváří ve vztahu příjemnou atmosféru.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat